pf 2015

by - 7:30

A je to tady! Dvanáct měsíců uteklo jako voda, tři sta šedesátý pátý den je tady a snad by se dalo čekat nějaké shrnutí a bilancování.

zdroj
Tento rok byl plný zvratů, stala se spousta špatných i dobrých věcí. Posunula jsem se osobně dál, dokončila první rok na magisterském studiu, oslavila čtvrtstoletí na tomto světě, prožila překrásný podzim ve Francii a rozloučila jsem se s mým milým na delší dobu, než by se mi líbilo. Také jsem ale změnila vzhled mého blogu, získala jsem nové čtenáře a oblíbence na facebooku (tady).

Jsem cíťa, takže se tady o tom podrobně nebudu rozepisovat, ale chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za přízeň, moc si ji vážím, dělá mi radost a zároveň nastavuje zrcadlo a ukazuje budoucí směr.

A na závěr bych Vám chtěla popřát úspěšný start do nového roku 2015 a ať se Vám daří v osobním i profesním životě a pamatujte, život bude takový, jaký si jej uděláte!

You May Also Like

10 komentářů

 1. Tobě také do nového roku jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví a spoustu štěstí při studiu a "čekání" na partnera... Měj se krásně!

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 2. I já Ti přeji jen to nejlepší do nového roku :)! Měj se krásně a buď šťastná!

  OdpovědětVymazat
 3. Všechno nejlepší do Nového roku a hlavně krásné vzpomínky na Silvestr!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, ty budou, s naší štěněčí slečnou tu sedíme na zemi, aby se nebála :-)

   Vymazat
 4. Krásný nový rok i Tobě :-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherný rok i tobě! A hodně štěstí s blogem! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud byste měli jakýkoli dotaz, napište na barakara@email.cz nebo do zpráv na FB. Krásný den!