poslední momenty minulého roku

by - 12:00

Vstoupit do nového roku s tím, že nestíhám a že jsem ve skluzu není úplně ideální, a tak to jdu honem napravit. Dneska Vám proto přináším pár momentek z posledního týdne loňského roku. Jedná se zároveň o první "photo random" na mém blogu, no, uvidíme, zda se to setká s nadšením?


Sice nebyly bílé Vánoce, ale ten sníh mezi svátky mi udělal radost a k tomu to slunečné počasí, ach! Já jsem člověk, kterému nevadí mráz, když svítí sluníčko. Navíc panorama v kombinaci s vodou a párou, která se v mrazivém ránu z ní zvedala nemělo chybu!Celá krajina byla oblečena do bílého hávu a tak nějak se zdálo, že konečně začala zima.


A i když nesvítilo sluníčko, pohledy z okna byly kouzelné.


Ať už je venku slunečno nebo zataženo, jakmile je trochu chladno nebo vlhko, náš kocourek se usídlí na "bobíku" od gauče a nehne se. Občas to skoro vypadá, že ulehl k zimnímu spánku.


Nejinak tomu bylo poslední den v roce, kdy my jsme se vydali do Prahy, kde jsme vyzvedávali jednoho člena rodiny v práci. Řeknu Vám, Malostranské náměstí mi úplně stačilo. Všude byla spousta turistů. Ale ta Praha pod sněhem má něco do sebe, škoda, že to není častěji.


A když už byl ten Silvestr, nahodila jsem nový petrolejový svetřík a k němu rudou rtěnku z KIKO(víc o ní tady), abych tu šedou zimní atmosféru trochu rozsvítila.


A co večer? Nekonala se žádná velká party, ale hrací večer v rodinném kruhu, který byl velmi osvěžující a zábavný. Oproti posledním Silvestrům to byla příjemná změna, zvlášť když jsem neprohrávala (hihi).


Tak to jsou poslední momenty z loňského roku a nyní už žiji naplno ten nový. Jak jste oslavili závěr roku 2014 Vy? A dáváte si nějaké cíle nebo předsevzetí do nového roku 2015?

You May Also Like

21 komentářů

 1. Já jsem Silvestra oslavila s přítelem. Když spolu nejsme na Štědrý den, je pro nás Silvestr malou náhradou :-) Fotky jsou pěkné a první photo random se mi moc líbí :))

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsme to tak loni měli, ale letos jsme už byli na Silvestra každý v jiné zemi, proto jsem byla s rodinou ;-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 2. Krásné fotky, na Silvestra Ti to moc slušelo :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. ach ti kočičáci jsou úžasní

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky, máme dva a jsou to velcí spáči i mazlíci ;-)

   Vymazat
 4. Máš nádhernou kočku! :) Moje mamka vždycky toužila po takové, ale dostali jsme whiskas - Ferdík je ňuňínek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, ale to je ségry kocour, má je ta flekatá v koláži na začátku ;-) Nezdá se to, ale není to pravý siamák, je to pouliční směska :-D A whiskas jsou také krásné ;-)

   Vymazat
 5. Krásne fotky, mačičky sú rozkošné ♥

  OdpovědětVymazat
 6. No tak tarantule tango je nejvic masakr co sem videla:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super hra, u které není radno moc přemýšlet, je to rychlé a zábavné! Vřele doporučuji.

   Vymazat

Děkuji za komentář, pokud byste měli jakýkoli dotaz, napište na barakara@email.cz nebo do zpráv na FB. Krásný den!