velikonoční víkend v obrazech

Velikonoční víkend jsem si prodloužila. Z Brna jsem odjížděla již ve středu a vracela jsem se až v pondělí večer. Během těchto několika dní se vystřídalo všechno možné počasí, svítilo sluníčko, pršelo, sněžilo, foukalo,...ale já si to užívala a jak jsem se měla, se můžete dneska podívat v tomto příspěvku plném fotek.


Vzhledem k tomu, že jsem doma dlouho nebyla, snažila jsem se Berouna užívat plnými doušky. Když mi to počasí dovolilo, snažila jsem se být venku, protože už mi to sezení leze na mozek, a tak jsem popadla naší milou Berry a vyrazila jsem s ní na pole a k rybníkům. Také jsem o ní pečovala doma a řádně se s ní ňuchňala, podívejte.


Kromě této hafaní slečny máme doma ještě spoustu jiných zvířat. Co já si od malička pamatuji, tak jsme nejdřív měli u obou babiček a máme dneska už jen v Berouně králíky. Letos to pěkně vyšlo, že jsem přijela do Berouna tak, že jsem stihla i maličké. Jsou roztomilí a heboučcí, ale člověšk se s nimi nesmí moc mazlit, pak by mu králičí maso nechutnalo, hihi.

A kromě těchto chlupáčů máme doma už jedenáct let jednu kokočí dámu. Ona už je prakticky v důchodu, ale je stále krásná a i když doma už skoro nejsem, tak si mě stále pamatuje a mazlí se se mnou.

A jak už to tak bývá, tak jsem se doma neměla špatně. Měli jsme rodinnou oslavu, byly Velikonoce, ale i tak si mě všichni hýčkali a já si to moc užívala!


U nás v Berouně to moc pěkně kvete, krásně to voní a i navzdory počasí je to tam docela barevné, podívejte.


A to je pro dnešek všechno. Vím, není toho tolik, ale snad se Vám líbí alespoň fotky. Doháním diplomku, tak jsem jinde na slovo skoupá, hihi. Jaké byly Vaše Velikonoce?

6 komentářů

 1. Pěkné fotky Baruš, hlavně ty zvířecí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kami, děkuji :) Oni ti naši chlupáči rádi pózují ;)

   Vymazat
 2. Super fotky, ten psí čumáček je boží :3

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotky, ten psí čumáček je boží :3

  OdpovědětVymazat
 4. Mě tyto články s málo textem poslední dobou dost vyhovují, taky moc nestíhám :-/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud byste měli jakýkoli dotaz, napište na barakara@email.cz nebo do zpráv na FB. Krásný den!