Druhý týden s whole30

by - 21:13

Druhý týden utekl jako voda a já jsem v půlce. Rozšiřuji si portfolio jídel, která můžu a která mi chutnají. Zařadila jsem pohyb, jak mi to tělo dovolí. V dnešním článku se na to podíváme detailněji, tak jdeme na to!


Musím přiznat, že snídaně jsem si v druhém týdnu hodně užívala. Vajíčka jsem vyměnila dvakrát za tuňáka s avokádem a byla to příjemná změna. Snažím se ke každé snídani dát alespoň kiwi, abych zabránila útoku chřipkové infekce. Touto cestou jsem se chřipce vyhnula loni, tak snad to letos zabere taktéž.


U obědů jsem popustila uzdu své fantazii natolik, že jsem si dala v jeden den zakázanou potravinu - hrášek. Nicméně, rozhodla jsem se to hodit za hlavu, rozhodně si tím nekazit dojem z W30 a jedu dál. Jinak se stravuji dle pravidel a dost piju, tak věřím, že jedno jídlo celou mou cestu nepokazí! V druhém týdnu jsem se také naučila, že k obědu musím mít bílkoviny. Kvečeři mi polévka stačí, ale k oběduje to málo. Objevila jsem kouzlo míchaných kaší - mrkvovobramborová je vynikající. A také tu musím pochválit mojí mamku, která se snaží o víkendu vařit tak, abych si mohla dát stejné jídlo jako zbytek rodiny, případně si odendat v určité fázi přípravy.


Ukázkou toho je například chilli con carne, které miluju. Mamka mi odendala maso, než k němu přidala fazole a čokoládu. Naplnila jsem si jím papriky a byla to bašta! Večeře mi obvykle celá rodina závidí, takže omeletu jsem dělala i jiným. Barevné talíře si užívám a vychutnávám plnými doušky. S dodržováním pitného řežimu nemám problém, vypiju zhruba čtyři litry vody a čaje.


Byla jsem cvičit ve fitku a dokonce i běhat. Upřímně, moc mi to neběhalo, ale to fitko jsem si moc užila. Byla jsem tam dokonce sama, takže jsem si mezi cviky tančila do rytmu. Osobním posunem v druhém týdnu je ale fakt, že jsem schopná pít kávu bez mlíka. Já nikdy kafe nesladila, ale miluju flatwhite a capuccino. Ty si teď musím odpustit, ale kávy se vzdát nemusím. S kokomlíkem mi kafe přišlo mastné, a tak jsem zkusila jen kávu černou a ono to jde!

Tak a to je pro dnešek všechno, už teď jsem zvědavá, co přinese třetí týden!

Napište mi do komentářů, jakou kávu máte nejraději? S mlíkem nebo bez?

You May Also Like

1 komentářů

  1. To maintain your production on-budget, avoid using side-action cores and other mechanisms until completely essential. Injection molded components are not usually post-processed, however the mold itself can be finished to numerous levels. A good rule of thumb is to increase the draft angle by one degree for each 25 mm. For example, add a draft angle of 3o levels to a feature that is seventy five mm tall. Larger draft angle must be used if the half has a textured surface finish. As a rule of thumb, add 1o to 2o additional levels to types of bras the results of the above calculations.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud byste měli jakýkoli dotaz, napište na barakara@email.cz nebo do zpráv na FB. Krásný den!