být milovaná

V reklamách, ve filmech i na různých plakátech vídáme veselé a usměvané páry. Pánové se dámám dvoří, kupují jim dárky a připravují různá překvapení. Jmenvoat bych mohla třeba reklamy na kokosové Raffaelo nebo zmrzlinu od Carte d´Or. V obou případech se chlap dvoří ženě. V amerických filmech to dopadá tak, že ústřední postava muže se dovtípí a nakonec se zamiluje a udobří si nahněvanou hlavní hrdinku. Jak nám, obyčejným ženám, asi může být? Co asi od našich drahých poloviček nebo těch, kteří jimi chtějí být, můžeme čekat? A doopravdy to očekáváme, tedy většina včetně mě. Chceme být milované, překvapované, hýčkané a chceme neustálé důkazy o tom, že pro toho druhého jsme středobod jeho vesmíru. Je to drzé neb, namyšlené nebo sebestředné? Možná, jen jsme pod tlakem společnosti, okolního světa a upřímně, kdo by odolal?


Já tedy rozhodně ne. Jsem člověk, který pro druhého je ochoten vzdát se spousty věcí a udělat maximum, aby vykouzlil svému milému úsměv na rtu. Kolikrát je to i za cenu, že si sama takzvaně utrhnu od pusy. Mnozí nebudou souhlasit, že je to tak správné, ale to už jsem já a jiná nebudu. Proč to ale všechno píšu? Musím se s Vámi podělit o zážitek ze včerejšího dne.

Byl víkend, já byla již druhý den v práci, venku bylo vedro k padnutí a z okénka jsem sledovala lidi v plavkách, kteří mířili někam k vodě. Do toho ti, kteří se mnou komunikovali, nebyli zrovna milí výjimky se samozřejmě najdou, ale včera jsem nějak nebyla naladěná. Byla jsem skleslá, smutná a tak nějak bez nálady. V práci jsem se zdržela, všechno bylo tak nějak proti mě, ale jaké bylo mé překvapení, když jsem otevřela dvěře a na lavičce před nimi seděl můj milý. Nečekala jsem ho, i když jsem mu v průběhu dne napsala pár smutných zpráv, nevěřila jsem vlastním očím, když jsem ho tam viděla. 

Naprosto mě to dojalo. Pevně mě objal a odvezl si mě domů. Jako třešničku na dortu jsem dostala letní vůni od značky Vespa, na kterou jsem se mimochodem dívala v krámu pár dní před tím, ale doma jsem se o tom vůbec nezmínila. Jinými slovy, ten večer mi naprosto vynahradil celý nevydařený víkend.

Máte někoho takového poblíž? Partnera nebo dobrého přítele, který Vám zlepší náladu po těžkém dni?

4 komentářů

  1. Gratuluju :). Mám to podobně a je to ten nejkrásnější pocit. Chlapi jsou chlapi ale někdy umí být strašně úžasní :)

    OdpovědětVymazat
  2. To je krásné! :))♥ Chlapi občas umí pořádně překvapit ;)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud byste měli jakýkoli dotaz, napište na barakara@email.cz nebo do zpráv na FB. Krásný den!